Zadbaj o miejsce Twojej komunikacji

Tworzenie skutecznych stron internetowych

Tworzenie stron internetowych, oraz wsparcie dla Online Marketingu to dla agencji MDK Soft, kwintesencja budowy biznesu w internecie. Posiadanie strony internetowej dla swojego biznesu wydaje się czymś zupełnie naturalnym i powszechnym. Jednak posiadanie strony skutecznej, przyjaznej do klienta i dla wyszukiwarek Google – niestety już tak powszechne nie jest.

 

Czy Twoja strona wyróżnia się na tle konkurencji?

Czy używasz formy komunikacji dopasowanej do swojej grupy docelowej?

Czy Twoja strona internetowa jest skuteczna?

 

Pozwól nam to sprawdzić i przygotować dla Ciebie strategię widoczności Twojego biznesu w internecie!

Zadzwoń już teraz i zapytaj o bezpłatną wycenę!

601 500 518

kontakt@mdksoft.pl

Projektowanie stron internetowych

Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe, są zaprojektowane z myślą o skutecznym działaniu na wszystkich urządzeniach (komputery, tablety, smartfony), oraz są oparte na systemach zarządzania treścią. Ogromną wagę kładziemy na analizę ścieżki zakupowej (customer journey) , czyli tzw. drogi jaką musi pokonać zainteresowany klient od momentu wejścia na stronę, aż do zakupu bądź konwersji oraz na sposobie i języku komunikacji z klientem.

Responsywne strony internetowe

Dostępne na każdym urządzeniu

Responsywność stron internetowych (RWD) to projektowanie stron dopasowanych pod każde urządzenie, na którym są przeglądane. Strony przez nas przygotowane są reponsywne i doskonale wyświetlają się nie tylko na ekranach laptopów, ale również na tabletach i smartfonach. Bez różnicy czy są to blogi czy sklepy internetowe – zawsze kładziemy ogromny nacisk na komfort użytkownika (Usability strony).

Możliwości dla Twojego biznesu!

Sprawdź nieodkryte możliwości swojej strony internetowej

Projektowane przez strony internetowe oparte są na systemach zarządzania treścią (CMS) WordPress. Platforma ta, daje nieograniczone możliwości zarówno w administrowaniu prostych stron oraz blogów, jak również w zarządzaniu ogromnymi platformami sprzedażowymi wraz z integrowanymi mechanizmami magazynowymi, obsługą przesyłek kurierskich i systemów fakturowania. Wykorzystujemy najlepsze sprawdzone metody na integracje CMS do potrzeb naszych klientów. Wykorzystywany przez nas CMS idealnie sprawdza się jako:

Strona www - wizytówka firmy

strona www wizytowka firmyKilka podstron w domenie internetowej firmy zawierających najważniejsze informacje dotyczące przedsiębiorstwa, przegląd oferty i najciekawszych realizacji oraz dane kontaktowe. Strona wsparta działaniami zewnętrznymi w postaci integracji z wizytówkami Google Moja Firma. Dowiedz się więcej o stronach www, wizytówkach dla firmy.

Strona dla małego biznesu

strona www dla malego biznesuSzukasz strony dla restauracji, strony dla salonu urody, czy może strony dla KOGOŚ. Przygotowywane przez strony internetowe idealnie sprawdzają się również w mini biznesie, w którym nacisk położony jest na pozycjonowanie lokalne oraz dopasowanie oferty do danego regiony. Tak, odpowiednio przygotowane strony, jesteśmy w stanie szybko pozycjonować na wysokie pozycje wyników wyszukiwania Google i zapewnić widoczność dla naszych klientów.

Sklepy internetowe - Platformy e-Commerce

sklepy internetowe ecommerceDzięki możliwościom integracji z innymi platformami sprzedażowymi oraz systemami zarządzania magazynem, przesyłkami kurierskimi oraz płatnościami, tego typu strony internetowe idealnie sprawdzają się również jako małe sklepy internetowe. Bardzo często tego typu rozwiązania wspierane są dodatkowo kampaniami Google Ads oraz Google Merchant Center.

 

WordPress to również stabilne i bardzo dobre narzędzie sprawdzające się w dużych e-Commerce. Możliwości administracyjne systemu to istny kombajn pozwalający na łatwe zarządzanie bardzo dużą bazą produktów, monitoringiem przesyłek oraz zarządzaniem klientami zarówno na płaszczyźnie BackOffice jak również poprzez stymulowanie sprzedaży promocjami, kampaniami X-Sell, UP-Sell.

Poprawa wyników Twoje strony w Google

W zgodzie z dobrymi praktykami i politykami Google

Każda przygotowana przez nas strona to symbioza skutecznego języka komunikacji jaką wykorzystujemy w witrynie, analiza naszego docelowego klienta – jak kupuje, na co zwraca uwagę, co stanowi dla niego benefit w procesie zakupowym – wraz z polityką oraz dobrymi praktykami Google, które wyznacza zasady i ocenia jakość stron internetowych i odpowiednio je pozycjonuje.

 

Dla każdej z naszych realizacji budujemy całe środowisko Google – które pozwala nam odpowiednio monitorować, wyciągać wnioski i optymalizować witrynę. Każda strona podpięta jest w Google Search Console, co pozwala sprawdzać zdobywane pozycje w pozycjonowaniu organicznym oraz analizować strony, które cieszą się największą popularnością. Wykorzystując Google Tag Managera, nasza strona monitorowana jest 24/7 przez Google Analytics dając wiedzę nt. naszych klientów – skąd pochodzą, co klikają i jak zachowują się na stronie. Ma to fundamentalne znaczenie w procesie optymalizacji strony www – nie tylko w przypadku wykorzystywania kampanii płatnych Google Ads, ale przy jakichkolwiek innych działaniach promocyjnych.

Każdy klient, decydując się na współpracę z nami ma dostęp do statystyk i analiz strony www w postaci raportów DataStudio, na podstawie których przygotowujemy plan optymalizacji i dalszego rozwoju.

Zadzwoń już teraz i zapytaj o bezpłatną wycenę!

601 500 518

kontakt@mdksoft.pl

google tag manager logo
google ads logo

Jak wygląda współpraca ?

Wypracowany proces współpracy z klientem

Analiza / Audyt
2
Strategia
3
Wdrożenie
4
Optymalizacja

Analiza i Audyt

Każda nasza współpraca zaczyna się od analizy potrzeb klienta w kontekście obecności w internecie. Sprawdzamy dotychczasowe działania, analizujemy grupę docelową oraz tworzymy profile do których trafiać będziemy z komunikacją. Badamy rynek w którym prowadzony jest biznes oraz analizujemy strony internetowe konkurencji.

W przypadku istniejącej strony internetowej stosujemy narzędzia audytowe, które pozwalają wskazać największe pole do optymalizacji zarówno „on site” jak również dopasować najlepsze działania mające na celu pozyskanie ruchu sprzedażowego.

Strategia

Na podstawie analizy i przeprowadzonego audytu tworzymy strategię, która zawiera kompleksowe rekomendacje przyszłych działań w Internecie. Choć największą uwagę przykładamy do działań „on site”, na optymalizacji treści oraz kondycji strony, to kompletnie nie zapominamy o działaniach zewnętrznych, które pozwolą szybko i skutecznie sprowadzić tzw. „kaloryczny” ruch sprzedażowy na stronę www.

Każda wypracowana strategia przedstawiana jest klientowi, jako rekomendacja działań w perspektywie krótko- i długoterminowej.

Wdrożenie

Zaproponowane w strategii działania optymalizacyjne rozbijamy na priorytety i na tzw. „Quick Wins”. Bardzo często istniejące strony internetowe posiadają szereg podstawowych błędów technicznych, których szybka eliminacja natychmiastowo daje rezultat w postaci zwiększenia ruchu organicznego na stronę internetową. Każde wdrożenie, w postaci poszczególnych punktów rozpisane jest w „Roadmapie”, z datami ukończenia, która realizowana jest zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Optymalizacja

Każda strategia wymaga kalibracji. Raz przyjęte założenia wymagają dostosowania się do zmieniającego się świata i działań konkurencji. Reagujemy na bieżąco, adaptując nowe zmiany w przyjęte założenia i na każdym kroku informując klienta o postępach prac bądź oczekiwanych zmianach. Metodologia transparentności i zaufania do naszych działań w dłuższej perspektywie czasu, zawsze kończy się obopólną korzyścią i dla klienta i dla agencji „Win&Win”.

Sprawdź co możemy zaproponować dla Twojego biznesu!

Zadzwoń już teraz i zapytaj o bezpłatną wycenę!

601 500 518

kontakt@mdksoft.pl

Dlaczego MDK Soft ?

Dlaczego akurat My ?

Przygotowanie oferty i wstępnego audytu jest darmowe. Dzięki naszej analizie i dalszej rekomendacji działań, możesz realnie określić wpływ jakie nasze propozycje będą miały wpływ na Twój dalszy biznes!

 

Nie czekaj, skontaktuj się z Nami już dziś!

Przedstawimy działania, które pozwolą Ci w realnie szybkim czasie odnaleźć się ze swoim biznesem w Internecie i być krok w krok z konkurencją.

Otrzymasz od nas zestaw wskazanych działań i rekomendacje jakie zmiany zastosować, które obszary optymalizować, aby bym bardziej widocznym w internecie i zwiększać swoje wskaźniki odwiedzin i sprzedaży.

Cenimy sobie współpracę długofalową na wszystkich płaszczyznach Online Marketingu. Klienci, w naszym portfolio są z nami od lat, razem adaptujemy nowe strategie i rozwiązania wytaczając sobie kolejne cele rozwoju.

Oferta MDK Soft - Marketing Internetowy

Oto część najważniejszych obszarów, którymi się zajmujemy.

Stanowią one podstawę każdej strategii internetowej, którą staramy się wdrożyć po konsultacjach z klientem.

Tworzenie stron internetowych

Tworzymy bardzo skuteczne, profilowane strony internetowe, skrojone na miarę – pod potrzeby klienta.

Audyty stron www

Dogłębnie analizujemy istniejące strony www i tworzymy strategie poprawy wskaźników ruchu oraz konwersji.

Sklepy Internetowe

e-sklep to nie tylko produkty, to również ekspozycja oraz ruch budujący konwersję, lojalność klientów i wynik finansowy.

Pozycjonowanie SEO

Zadbamy o wysokie pozycje Twoich najważniejszych słów kluczowych, w wyszukiwarce Google.

Kampanie Google Ads

Zdobądź klientów „tu i teraz”, dzięki kampaniom Google Ads oraz linkom sponsorowanym.

Hosting

Dla naszych projektów zapewniamy najwyższej klasy zaplecze IT w postaci Hostingu oraz usług administracyjnych.

Copywriting

Tworzymy teksty chętnie czytane przez użytkowników, i oceniane jako wartościowe przez wyszukiwarki Google.

Grafika Identyfikacja

Wizerunek firmy to odpowiednia identyfikacja, logo, kolorystyka – o którą dbamy i propagujemy w internecie.

Strategia i Wdrożenia

Zajmujmy się kompleksowym wdrożeniem projektów internetowych, zapewniając zaplecze specjalistów na każdym etapie.