MDK Soft - Poznajmy się bliżej

O agencji MDK Soft

Agencja MDK Soft powstała w 2006 roku, jako wynik ogromnej fascynacji na możliwości jakie daje współczesny internet. Agencję tworzą ludzie, którzy przez lata rozwijali biznesy pracując dla korporacji znanych na całym świecie. Swoje doświadczenie i wiedzę mogli zdobywać tworząc treści, kampanie i rozwiązania docenione przez internet na wielu płaszczyznach.

 

Dziś, już jako eksperci w poszczególnych dziedzinach Online Marketingu wspierają duże i średnie firmy w poprawnym i skutecznym poruszaniu się w internecie. Naszą domeną jest kompleksowe podejście do realizowanych projektów, budowane na podstawie wypracowanej i przemyślanej strategii. Wypracowujemy styl komunikacji, sposoby dotarcia, przygotowujemy kampanie sprzedażowe, dbamy o konwersje i zwrot z inwestycji. Zapewniamy pełny outsourcing działań Online Marketingowych. Pracując z MDK Soft nie martwisz się o nic co związane z Twoją stroną, Twoim sklepem internetowym, czy z Twoją obecnością w internecie.

MDK - Media i Kreatywność

Agencja MDK Soft wraz ze studiem mediowym MDK Media Group, zapewnia kompleksową obsługę w zakresie prowadzenia i optymalizacji strategicznych działań Online Marketingowych, jak również jest podmiotem odpowiedzialnym za zakup mediów oraz kampanie sprzedażowe w przestrzeni internetowej.

 

Mamy wiedzę, kompetencje i doświadczenie aby prowadzić duże kampanie mediowe z zasięgami wykraczającymi poza obszar PL, które selekcjonujemy w sposób zapewniający największe korzyści dla naszego klienta, zagospodarowując cały wymagany tzw. media-mix.