Zadbaj o miejsce Twojej komunikacji

Audyt Analiza stron internetowych

Tworzenie stron internetowych, oraz wsparcie dla Online Marketingu to dla agencji MDK Soft, kwintesencja budowy biznesu w internecie. Posiadanie strony internetowej dla swojego biznesu wydaje się czymś zupełnie naturalnym i powszechnym. Jednak posiadanie strony skutecznej, przyjaznej do klienta i dla wyszukiwarek Google – niestety już tak powszechne nie jest.

 

Czy Twoja strona wyróżnia się na tle konkurencji?

Czy forma komunikacji dopasowana jest do swojej grupy docelowej?

Jak oceniłbyś skuteczność Twojej strony internetowej ?

 

Pozwól nam to sprawdzić i przygotować dla Ciebie strategię widoczności Twojego biznesu w internecie!

Audyt oraz analiza stron internetowych

Kompleksowa analiza Twojej strony internetowej

Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe, są zaprojektowane z myślą o skutecznym działaniu na wszystkich urządzeniach (komputery, tablety, smartfony), oraz są oparte na systemach zarządzania treścią. Ogromną wagę kładziemy na analizę ścieżki zakupowej (customer journey) , czyli tzw. drogi jaką musi pokonać zainteresowany klient od momentu wejścia na stronę, aż do zakupu bądź konwersji oraz na sposobie i języku komunikacji z klientem.

Budowa strony internetowej - poprawność techniczna

poprawna budowa strony www mdksoftKażda strona powinna w swej definicji być przyjazna dla użytkownika. Korzystając z danej witryny powinniśmy za pomocą kilku kliknięć znaleźć informacji, której szukamy. Jednak poprawna nawigacja, odpowiednio ułożone treści to nie wszystko. Budowa strony internetowej powinna być zgodna ze wszelkimi dobrymi praktykami Google oraz przyjazna również dla robotów, które wędrują po naszych witrynach odpowiednio je czytając oraz indeksując.

Poprawność techniczna strony ma ogromny wpływ na wynik SEO. Dzięki profesjonalnemu audytowi strony internetowej jesteśmy w stanie wskazać wszystkie miejsca i elementy, które powinny zostać poprawione aby wspinać w rankingach wyników wyszukiwania Google.

Analiza SEO on-site, analiza linków zewnętrznych

analiza onsite seoSEO on site to temat wielokrotnie wskazywany przez Google jako kluczowy element, który ma wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania. Schemat treści na stronie, nagłówki, ilość tekstu – ale również tytuły, deskrypcje, jak również ilość i jakość linkowania wewnętrznego ma realny wpływ na to, jak jakościową naszą stronę interpretuje najpopularniejsza wyszukiwarka na świecie. Dzięki analizie strony internetowej, jesteśmy w stanie sprawić, aby struktura witryny oraz jej składowe elementy przyczyniły się do realnego wzrostu ilości odwiedzających, pochodzących z kanału „Organic Search”.

Dostępność, widoczność w wyszukiwarce

dostepnosc widocznosc w wyszukiwarce audyt stron www mdksoftPoprawna dostępność witryny to nie tylko jej prawidłowy widok w wyszukiwarce. Na dostęp do strony dla robotów indeksujących składa się szereg rzeczy, które – jak widzimy w naszych audytach – bardzo często jest pomijany. Odpowiednia konfiguracja ekosystemu strony jest niezbędna, do pełnoprawnego i kontrolowanego sprawdzania witryny przez roboty Google.

Audyt bezpieczeństwa

bezpieczenstwo strony www mdksoftAnaliza oraz audyty stron internetowych jakie przeprowadza MDK Soft, to profesjonalne zestawienie kondycji oraz bezpieczeństwa strony. Nawet najprostsze witryny blogowe, są bardzo często celem ataków hakerskich, bądź ofiarą wyłudzenia danych cyfrowych. Przeprowadzane przez nas audyty badają elementy związane z bezpieczeństwem www, z bezpieczeństwem danych użytkowników oraz z politykami przetwarzania danych osobowych oraz komunikacją w kanałach cyfrowych.

Jak wygląda audyt i jakie są kolejne kroki ?

Korzyści dla Twojego biznesu

1
Analiza / Audyt
2
Prezentacja wyników
3
Wdrożenie
4
Analiza rezultatów

Audyt strony internetowej - korzyści

Sprawdź co zyskujesz dzięki analizie strony internetowej

Dogłębną analiza strony internetowej to kopalnia użytecznej wiedzy dotyczącej kondycji Twojego biznesu w internecie. Dla kogo jest audyt ? Absolutnie dla każdego właściciela strony. Powodem przeprowadzenia analizy nie są jedynie słabe wyniki odwiedzin, bądź słaba konwersja wśród odwiedzających. Analiza dotyczy kompleksowej oceny strony pod względem przyjazności, bezpieczeństwa i perspektyw względem konkurencji w internecie.

Stan kondycji strony

Techniczne elementy analizy strony pozwolą określić kondycję Twojej witryny, jej dostępność nie tylko dla użytkownika ale również dla robotów Google, które wertują setki tysiące adresów URL celem dopasowania najlepsze odpowiedzi, dla użytkowników korzystających z wyszukiwarki Google.

 

Kondycja strony to również jej bezpieczeństwo i dbałość o dane osobowe naszych klientów, dane transakcyjne, zgody marketingowe.

Plan naprawczy

Każda przeprowadzona analiza strony internetowej, każdy audyt www jest zakończony planem optymalizacji witryny. Na bazie raportu audytowej, dowiesz się, które elementy – mając realny wpływ na Twoją pozycję w wyszukiwarkach, bądź cenę CPC w kampania Google Ads, – należy optymalizować, aby wykrzesać z nich pełnię mocy.

 

Nawet jeśli uważasz, że Twoja strona jest w dobrej kondycji, sprawdź ile możesz osiągnąć więcej, realnie niskim kosztem.

Optymalizacja

Każda wdrożona optymalizacja zakończona jest ewaluacją wyników. Cześć zmian widoczna jest natychmiast, część wymaga pewnego czasu, który potrzebny jest wyszukiwarce, aby zauważyć oraz odpowiednio zinterpretować zmianę. Każdy element raportu, poza ustrukturyzowaną formuła każdego elementu do optymalizacji zawiera wartość, która można zyskać wprowadzając zmianę w życie.

Sprawdź co możemy zaproponować dla Twojego biznesu!

Dlaczego MDK Soft ?

Dlaczego akurat My ?

Przygotowanie oferty i wstępnego audytu jest darmowe. Dzięki naszej analizie i dalszej rekomendacji działań, możesz realnie określić wpływ jakie nasze propozycje będą miały wpływ na Twój dalszy biznes!

Nie czekaj, skontaktuj się z Nami już dziś!

Przedstawimy działania, które pozwolą Ci w realnie szybkim czasie odnaleźć się ze swoim biznesem w Internecie i być krok w krok z konkurencją.

Otrzymasz od nas zestaw wskazanych działań i rekomendacje jakie zmiany zastosować, które obszary optymalizować, aby bym bardziej widocznym w internecie i zwiększać swoje wskaźniki odwiedzin i sprzedaży.

Cenimy sobie współpracę długofalową na wszystkich płaszczyznach Online Marketingu. Klienci, w naszym portfolio są z nami od lat, razem adaptujemy nowe strategie i rozwiązania wytaczając sobie kolejne cele rozwoju.

Oferta MDK Soft - Marketing Internetowy

Oto część najważniejszych obszarów, którymi się zajmujemy.

Stanowią one podstawę każdej strategii internetowej, którą staramy się wdrożyć po konsultacjach z klientem.

Tworzenie stron internetowych

Tworzymy bardzo skuteczne, profilowane strony internetowe, skrojone na miarę – pod potrzeby klienta.

Audyty stron www

Dogłębnie analizujemy istniejące strony www i tworzymy strategie poprawy wskaźników ruchu oraz konwersji.

Sklepy Internetowe

e-sklep to nie tylko produkty, to również ekspozycja oraz ruch budujący konwersję, lojalność klientów i wynik finansowy.

Pozycjonowanie SEO

Zadbamy o wysokie pozycje Twoich najważniejszych słów kluczowych, w wyszukiwarce Google.

Kampanie Google Ads

Zdobądź klientów „tu i teraz”, dzięki kampaniom Google Ads oraz linkom sponsorowanym.

Hosting

Dla naszych projektów zapewniamy najwyższej klasy zaplecze IT w postaci Hostingu oraz usług administracyjnych.

Copywriting

Tworzymy teksty chętnie czytane przez użytkowników, i oceniane jako wartościowe przez wyszukiwarki Google.

Grafika Identyfikacja

Wizerunek firmy to odpowiednia identyfikacja, logo, kolorystyka – o którą dbamy i propagujemy w internecie.

Strategia i Wdrożenia

Zajmujmy się kompleksowym wdrożeniem projektów internetowych, zapewniając zaplecze specjalistów na każdym etapie.