Przenieś swoją sprzedaż do internetu

Profesjonalny sklep internetowy

Budując skuteczny i godny polecenia sklep internetowy, nie możemy zapomnieć o wielu kluczowych kwestiach, które wpływają na odbiór naszej platformy przez klientów. Czy zauważyłeś, że w Internecie z ogromnym powodzeniem funkcjonują również sklepy, które nie wyróżniają się jedynie przystępną ceną produktu?

 

Skuteczny e-commerce to strategia pozyskiwania klienta, komunikacji z klientem oraz budowania lojalności klienta. To sekwencja technik, bez których nasz sklep nie odnajdzie się na tle coraz większej i rosnącej konkurencji.

Skuteczny e-sklep

Skuteczna platforma sprzedażowa to nie tylko ekspozycja produktów, zarządzanie ceną oraz stanami magazynowymi. Skuteczny sklep internetowy to precyzyjnie dopasowana strategia dotarcia do klienta, ekspozycja w mediach, w których nasz klient podejmuje decyzje zakupowe. Skuteczny sklep to zaufana, bezpieczna platforma pełna udogodnień jak wygodne metody płatności, szybka realizacja wysyłki jak również pro klienci zespół obsługi.

Bezpieczny, godny polecenia sklep internetowy

Dostępny i wygodny na każdym urządzeniu

Do kierunku, w którym zmierza nowoczesny handel oraz o silnych relacjach sklepów z internetem nikogo już nie trzeba

Większe możliwości dla Twojego biznesu!

Wykorzystaj w pełni potencjał Twojego e-commerce

Pandemia COVID19 oraz digitalizacja naszego życia codziennego, tylko utwierdziły nas w przekonaniu, że handel detaliczny i budowanie relacji w wydaniu internetowym nie może stanowić jedynie uzupełnienia działań marketingowych, zaś powinien być punktem wyjścia do zbudowania dedykowanej strategii obecności marki lub platformy sprzedażowej w internecie.

 

Przed handlem nie ma innej drogi jak rozwój procesów online, oraz maksymalnie wykorzystanie nie zbadanych możliwości jakie daje internet.

Dopasowane kampanie sprzedażowe

Każdy sklep internetowy w zależności od branży w której się porusza oraz od typu klientów, do których chce trafić z komunikacją – wymaga przemyślanej strategii prowadzania kampanii sprzedażowych. Odpowiednio dopasowane narzędzia i drogi komunikacji z wybraną grupą docelową pozwalają rozsądnie i precyzyjnie wydawać środki przeznaczone na marketing oraz pomagają monetyzować ruch i uzyskiwać lepsze wskaźniki zwrotu z inwestycji.

Język komunikacji dopasowany do klienta

Bez znaczenia czy sprzedajesz usługi, produkty pierwszej potrzeby czy też akcesoria z kategorii „Hobby”, za każdym razem język prowadzonej przez Ciebie komunikacji powinien być odpowiednio dopasowany do Twojej grupy docelowej. Nie bez znaczenia są również metody interakcji z klientem poza witryną sprzedażową. Czy na pewno Twój e-commerce wykorzystuje wszystkie możliwości komunikowania się z klientem w jego strefie komfortu ?

Bezpieczeństwo, wygoda, "Mój ulubiony sklep"

sklepy internetowe ecommerceDzięki możliwościom integracji z narzędziami wspierającymi obsługę sklepu tak jak: opiniowanie produktów, wybrane wygodne metody płatność czy też możliwość śledzenia wysyłki przekazanej do kuriera – nasz sklep staje się przyjaznym miejscem do robienia zakupów. Staje się bezpiecznym, godnym polecenia miejscem, w którym czujemy się dobrze, który możemy nazwać „Moim ulubionym sklepem”.

google tag manager logo
google ads logo

Jak wygląda współpraca ?

Wypracowany proces współpracy z klientem

1
Analiza / Audyt
2
Strategia
3
Wdrożenie
4
Optymalizacja

Analiza i Audyt

Każda nasza współpraca zaczyna się od analizy potrzeb klienta w kontekście obecności w internecie. Sprawdzamy dotychczasowe działania, analizujemy grupę docelową oraz tworzymy profile do których trafiać będziemy z komunikacją. Badamy rynek w którym prowadzony jest biznes oraz analizujemy strony internetowe konkurencji.

W przypadku istniejącej strony internetowej stosujemy narzędzia audytowe, które pozwalają wskazać największe pole do optymalizacji zarówno „on site” jak również dopasować najlepsze działania mające na celu pozyskanie ruchu sprzedażowego.

Strategia

Na podstawie analizy i przeprowadzonego audytu tworzymy strategię, która zawiera kompleksowe rekomendacje przyszłych działań w Internecie. Choć największą uwagę przykładamy do działań „on site”, na optymalizacji treści oraz kondycji strony, to kompletnie nie zapominamy o działaniach zewnętrznych, które pozwolą szybko i skutecznie sprowadzić tzw. „kaloryczny” ruch sprzedażowy na stronę www.

Każda wypracowana strategia przedstawiana jest klientowi, jako rekomendacja działań w perspektywie krótko- i długoterminowej.

Wdrożenie

Zaproponowane w strategii działania optymalizacyjne rozbijamy na priorytety i na tzw. „Quick Wins”. Bardzo często istniejące strony internetowe posiadają szereg podstawowych błędów technicznych, których szybka eliminacja natychmiastowo daje rezultat w postaci zwiększenia ruchu organicznego na stronę internetową. Każde wdrożenie, w postaci poszczególnych punktów rozpisane jest w „Roadmapie”, z datami ukończenia, która realizowana jest zgodnie z przyjętym harmonogramem.

Optymalizacja

Każda strategia wymaga kalibracji. Raz przyjęte założenia wymagają dostosowania się do zmieniającego się świata i działań konkurencji. Reagujemy na bieżąco, adaptując nowe zmiany w przyjęte założenia i na każdym kroku informując klienta o postępach prac bądź oczekiwanych zmianach. Metodologia transparentności i zaufania do naszych działań w dłuższej perspektywie czasu, zawsze kończy się obopólną korzyścią i dla klienta i dla agencji „Win&Win”.

Sprawdź co możemy zaproponować dla Twojego biznesu!

Dlaczego MDK Soft ?

Dlaczego akurat My ?

Przygotowanie oferty i wstępnego audytu jest darmowe. Dzięki naszej analizie i dalszej rekomendacji działań, możesz realnie określić wpływ jakie nasze propozycje będą miały wpływ na Twój dalszy biznes!

 

Nie czekaj, skontaktuj się z Nami już dziś!

Przedstawimy działania, które pozwolą Ci w realnie szybkim czasie odnaleźć się ze swoim biznesem w Internecie i być krok w krok z konkurencją.

Otrzymasz od nas zestaw wskazanych działań i rekomendacje jakie zmiany zastosować, które obszary optymalizować, aby bym bardziej widocznym w internecie i zwiększać swoje wskaźniki odwiedzin i sprzedaży.

Cenimy sobie współpracę długofalową na wszystkich płaszczyznach Online Marketingu. Klienci, w naszym portfolio są z nami od lat, razem adaptujemy nowe strategie i rozwiązania wytaczając sobie kolejne cele rozwoju.

Oferta MDK Soft - Marketing Internetowy

Oto część najważniejszych obszarów, którymi się zajmujemy.

Stanowią one podstawę każdej strategii internetowej, którą staramy się wdrożyć po konsultacjach z klientem.

Tworzenie stron internetowych

Tworzymy bardzo skuteczne, profilowane strony internetowe, skrojone na miarę – pod potrzeby klienta.

Audyty stron www

Dogłębnie analizujemy istniejące strony www i tworzymy strategie poprawy wskaźników ruchu oraz konwersji.

Sklepy Internetowe

e-sklep to nie tylko produkty, to również ekspozycja oraz ruch budujący konwersję, lojalność klientów i wynik finansowy.

Pozycjonowanie SEO

Zadbamy o wysokie pozycje Twoich najważniejszych słów kluczowych, w wyszukiwarce Google.

Kampanie Google Ads

Zdobądź klientów „tu i teraz”, dzięki kampaniom Google Ads oraz linkom sponsorowanym.

Hosting

Dla naszych projektów zapewniamy najwyższej klasy zaplecze IT w postaci Hostingu oraz usług administracyjnych.

Copywriting

Tworzymy teksty chętnie czytane przez użytkowników, i oceniane jako wartościowe przez wyszukiwarki Google.

Grafika Identyfikacja

Wizerunek firmy to odpowiednia identyfikacja, logo, kolorystyka – o którą dbamy i propagujemy w internecie.

Strategia i Wdrożenia

Zajmujmy się kompleksowym wdrożeniem projektów internetowych, zapewniając zaplecze specjalistów na każdym etapie.