Zadbaj o jakość Twojej komunikacji

Copywriting & Content Marketing

Niekwestionowanym sukcesem wielu stron jest odpowiednia komunikacja i jakościowe treści tekstowe. Weryfikacja Google pod kątem duplikowanej treści oraz tekstów typowo SEO-wych, wydaje się być kierunkiem, w którym algorytmy Google indeksować będą strony oraz oceniać ich jakość w najbliższej przyszłości.

 

W przygotowanych przez nas strategiach kładziemy ogromny nacisk właśnie na treści tekstowe, aby urozmaicać zawartość witryny, komunikować się w języku dostosowanym do grupy docelowej oraz tworzyć treści, które są jakościowe.

 

Przygotowujemy dowolne teksty na wszelkie tematy. Piszemy notki prasowe, wpisy blogowe, opisy produktowe oraz treści marketingowe bez względu na długość oraz zastosowanie. Każdy napisany przez nas tekst jest wynikiem analizy słów kluczowych oraz przygotowanej stryktury znaczników H1 -H7.

Content marketing i copywriting

Jakościowe treści na Twojej stronie

Artykuły blogowe

Artykuły i wpisy blogowe są najpopularniejszym uzupełnieniem treści jakie spotykamy na stronach internetowych. Bardzo często stanowią content wspierający wszelkie opisy produktowe, testy oraz porównania. Pisane przez nas teksty blogowe wynikają z charakterystyki miejsca w którym mają się pojawić i są zawsze wynikiem analizy słów kluczowych z danego obszaru.

Opisy produktowe - treści marketingowe

Popularność wielu produktów w sklepach internetowych, zawdzięczana jest odpowiednim opisom marketingowym, które w przystępny sposób uwypuklają wszystkie najważniejsze cechy produktu oraz akcentują jego benefity i przewagi nad pozostałymi produktami. Odpowiednio opisane produkty to klucz do utrzymania klienta na stronie oraz do budowania konwersji w sklepie internetowym.

Notki prasowe

Specjalizujemy się w komunikacji prasowe oraz w notkach prasowych, jako krótkie formy przekazywania skondensowanej wiedzy. Wykorzystujemy doświadczenie w pracy dla dużych korporacji, które w szczególnych sposób informują swoich klientów i akcjonariuszy o wydarzeniach firmy.

Jak wygląda współpraca ?

Wypracowany proces współpracy z klientem

1
Brief
2
Analiza słów kluczowych
3
Przygotowanie
4
Semantyka SEO

Brief

Każde zlecenie na przygotowanie materiałów tekstowych – niezależnie od branży – analizujemy pod kątem miejsca, w którym docelowo tekst ma być opublikowany. Jeśli jest to pierwsza współpraca z klientem staramy się odpowiednio merytorycznie przygotować do napisania tekstu.

Analiza słów kluczowych

Aby umiejętnie wyczerpać każdy temat, prowadzimy skrupulatną analizę słów kluczowych, które dotyczą tematu oraz staramy się wylistować wszystkie wątki, które – po akceptacji klienta – powinny znaleźć się w tekście finalnym.

Przygotowanie

Przygotowujemy draft tekstu oraz wysyłamy go do akceptacji. Wiele tekstów ze względu na swoją unikalność wymaga korekty, natomiast zauważamy, że długofalowa współpraca i poznanie potrzeb klienta wprowadza pewne mechanizmy, które znacznie skracają czas dostarczania kolejnych gotowych materiałów.

Semantyka SEO

Nasz finalny produkt, to nie tylko ściana tekstu. To dokument, spisujący słowa kluczowe, meta deskrypcje, tytuły i tagi, które mogą być wykorzystywane jako dodatkowe elementy na stronie internetowej.

Sprawdź co możemy zaproponować dla Twojego biznesu!

Dlaczego MDK Soft ?

Dlaczego akurat My ?

Przygotowanie oferty i wstępnego audytu jest darmowe. Dzięki naszej analizie i dalszej rekomendacji działań, możesz realnie określić wpływ jakie nasze propozycje będą miały wpływ na Twój dalszy biznes!

 

Nie czekaj, skontaktuj się z Nami już dziś!

Przedstawimy działania, które pozwolą Ci w realnie szybkim czasie odnaleźć się ze swoim biznesem w Internecie i być krok w krok z konkurencją.

Otrzymasz od nas zestaw wskazanych działań i rekomendacje jakie zmiany zastosować, które obszary optymalizować, aby bym bardziej widocznym w internecie i zwiększać swoje wskaźniki odwiedzin i sprzedaży.

Cenimy sobie współpracę długofalową na wszystkich płaszczyznach Online Marketingu. Klienci, w naszym portfolio są z nami od lat, razem adaptujemy nowe strategie i rozwiązania wytaczając sobie kolejne cele rozwoju.

Oferta MDK Soft - Marketing Internetowy

Oto część najważniejszych obszarów, którymi się zajmujemy.

Stanowią one podstawę każdej strategii internetowej, którą staramy się wdrożyć po konsultacjach z klientem.

Tworzenie stron internetowych

Tworzymy bardzo skuteczne, profilowane strony internetowe, skrojone na miarę – pod potrzeby klienta.

Audyty stron www

Dogłębnie analizujemy istniejące strony www i tworzymy strategie poprawy wskaźników ruchu oraz konwersji.

Sklepy Internetowe

e-sklep to nie tylko produkty, to również ekspozycja oraz ruch budujący konwersję, lojalność klientów i wynik finansowy.

Pozycjonowanie SEO

Zadbamy o wysokie pozycje Twoich najważniejszych słów kluczowych, w wyszukiwarce Google.

Kampanie Google Ads

Zdobądź klientów „tu i teraz”, dzięki kampaniom Google Ads oraz linkom sponsorowanym.

Hosting

Dla naszych projektów zapewniamy najwyższej klasy zaplecze IT w postaci Hostingu oraz usług administracyjnych.

Copywriting

Tworzymy teksty chętnie czytane przez użytkowników, i oceniane jako wartościowe przez wyszukiwarki Google.

Grafika Identyfikacja

Wizerunek firmy to odpowiednia identyfikacja, logo, kolorystyka – o którą dbamy i propagujemy w internecie.

Strategia i Wdrożenia

Zajmujmy się kompleksowym wdrożeniem projektów internetowych, zapewniając zaplecze specjalistów na każdym etapie.